День пластуна 2008 - Конкурси

Театральний конкурс.
(читається: «театральний конкурс «крапка»)


Командний конкурс. Мистецькі й творчі виступи команд передбачають відсутність кордонів для польоту творчої думки та розкриття потаємних театрофільських бажань. Свої приховані пристрасті, котрі прагнуть постановки на сцені, команда від пластового куреня мусить оформити у Сценарій. Курені УПЮ потрапляють у категорію «Юнацтво», куреням УСП й УПС пропонується зайнятися мистецтвом і показати свій хист у категорії «За 18», а гнізда і рої УПН зможуть пофестивалити на Новацькій сцені.  За остаточним варіантом Сценарію команди ставитимуть свої [сподіваємося] неймовірні вистави [маємо надію, що у хорошому сенсі «неймовірні»]. Критерії оцінювання залишаються традиційними – відповідність часовим рамкам (до 15 хв.), підготовленість, артистизм, декорації та костюми, технічний супровід, оригінальність, втілення сценарію. Перегляд вистав у Кінокон-цертному залі.

Фотоконкурс «Старий модерн»

Команди куренів, що бажають взяти участь, подають не більше 5 названих/підписаних фото формату А4. Керуйтеся принципом «Форма старовинна, а суть – модерна». На фото вимагається наявність ≥1 ос. «Пейзажна тематика» нехай прикрашає Ваші домівки. Знимки не повертаються. Командні номінації: «репортаж», «портрет» та «композиція». Окремо пройде індивідуальний конкурс «Монтаж», де основними критеріями буде креативність й оригінальність. Перегляд фото відбуватиметься у спеціальному приміщенні – Галереї.

Конкурс відзначок «Кращі колекції»

Можливо, Ви гадаєте, що у Вас особисто чи у Вашого куреня найбільша у світі колекція найприкольніших і найоригінальніших відзначок із пластових акцій? То чому б у цьому не переконати усіх? Якщо зберете це все до купи, підпишете й передасьте чи перешлете, то маєте таку нагоду. Або й цілий ШАНС.

Конкурс «Презентація куреня»

Роздуми на тему «Які ми красиві» заважають спати, а потім сниться все, про що думали? Зробіть оригінальну та унікальну електронну презентацію свого куреня тривалістю до 5 хвилин та дайте змогу відчути оточуючим які ж ви красиві! Умови участі в конкурсі як і у «Кращих колекціях».

Кіноманія «Де кум?»

Старий-добрий індивідуально-командний конкурс. Проводиться у номінаціях «Короткометражний фільм» (до 5 хв.) та «Ґранд-творіння» (обмеження часового немає, але майте совість). Надсилайте свою творчість на CD/DVD на вказану нижче адресу.

Мобіманія

Маєте мобільний телефон? Може, у ньому ще й якась відеокамера є? На обидва питання відповідь: «Так»? Тоді пропонуємо Вам познімати тим телефоном й передати нам для участі у конкурсі відзняте відео. Хто-зна, чи не стане воно кращим у номінаціях «Тільки 60 секунд» чи «Безліміт»?

«Не жуй, а знимкуй» або «перший пластовий Snapshot»

Маєш цифровий фотоапарат? Подобається знимкувати всіх і все? Твоя голова переповнена креатином і неймовірними ідеями? Тоді збирай команду (від 1 до 4 пластунів/ок), ставте пташку навпроти цього змагу в зголошенні і приходьте всі разом на ДП-2008!
Вам згодиться цифровий фотоапарат будь-якої конфігурації та веселий настрій! (кількість фотокамер у кожного члена команди не обмежується проте з собою бажано мати USB-шнур до них). Кому взагалі нічого не зрозуміло, то повідомляємо, що Google ніхто не відміняв :)

інші ПРЕЗЕНТАЦІЇ, КОНКУРСИ, ЗМАГАННЯ та ПЕРФОРМЕНСИ
про які стане відомо згодом, коли інформацію Ви прочитаєте на сайті чи у газеті, побачите на стіні чи уві сні, або отримаєте із уст в уста...

Що ще тут додати? Чекайте інфу, фантазуйте (не про «із уст в уста», а конкурси думайте) і своє пропонуйте.

IV вечірки
Ви собі уявляєте цей Фестиваль без вечірок? Якщо ні, то більше нема чого тут дописати. Якщо уявляєте, то прийдіть і переконайтеся у неможливості відсутності їх наявності!

Вкладка - 10.00 грн. (і для учасників, і для гостей) 

Скачати ОГОЛОШЕННЯ (Zipped MS Word, 70 Kb)Скачати ЗГОЛОШЕННЯ(Zipped MS Word, 50 Kb)


Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

VisitLviv.net - Свято починається тут!