Конкурси 2009

Фестиваль пластової творчості «День пластуна 2009: Просто Свят запрошує» Вас взяти участь у наступних конкурсах та змаганнях: 

 • Театральний конкурс - Мистецький Вінегрет.
  Конкурс, перемога в якому дарує команді перможниці "Чугайстра" - перехідний гран-прі "Дня пластуна". Цікаві ідеї, чудові постановки, запальні танці, витончені сюжети, гарні декорації та костюми, визначення кращих акторів - все це театральний конкурс "Мистецький Вінегрет"
 • Фотоконкурс - Пластовий Фокус.
  Мистецтво творити фотографію, ловити та зупиняти на плівці миті життя, миті пластового життя. Саме це основні критерії даного змагання. 
 • Конкурс презентацій - 150 сек.
  Цікавий та веселий конкурс, де курені змагаються в тому, хто цікавіше та насичініше провів своє таборове літо чи рік від минулого фестивалю.
 • Інтелектуальний змаг - Швидкість думки.
  Як каже реклама - 2 в 1. Черговий етап Інтелектуального змагу станиці Львів та водночас повноцінне змагання для всіх інтелектуалів Пласту. "Брейн Ринг" саме у такому форматі проходитимуть ці змагання. Швидкість реакції, гострий слух, блискавичний розум та великий багаж знань саме це запорука успіху у цих змаганнях.
 • Снепшот - Просто святковий снепшот.
  Ще один фотоконкурс, але більш драйвовий і більш інтерактивний. Фотографуй, як люди бавляться на "Дні пластуна", зроби це краще за інших та отримай свій приз.
 • Кібертурнір - Plast cyber tournament Lviv Open 2009.
  Справжні змагання у віртуальному світі. Все просто - переміг усіх "ворогів" і ти чемпіон "Дня пластуна".
 • Конкурс Афіш
  Якщо Ти вже зголосився на Театральний конкурс, то маєш шанс розповісти всім про те, що відбуватиметься в тебе на сцені, для цього потрібно лишень виготовити афішу.Детальніше умови всіх конкурсів будуть подані пізніше.

  А зголошення для участі ось де є.

Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

VisitLviv.net - Свято починається тут!