Театральний конкурс - Мистецький вінегрет

В конкурсі беруть участь команди куренів та станиць. Команда може складатися з одного чи більше куренів. Якщо команда складається з 2 і більше куренів, то вона отримує часовий бонус. Представники одного куреня не можуть брати участь у 2 чи більшій кількості команд.

Для того щоб потрапити на змагання театралів, потрібно потрібно до 19 грудня 2008 року, а в народі «до Миколая», надіслати зголошення (довільної форми, вказати потрібно назву команди й вистави, курені, що беруть участь, кількість осіб, контактнау особу та дозвіл зв’язкових) та сценарій Вашої вистави на е-пошту оргкомітету «Дня Пластуна» – dp@plast.org.ua.

Та пам’ятайте, що кількість «місць на сцені» дійсно і серйозно обмежена, тому закликаємо об'єднуватися та зголошуватися у вказаний термін – до Миколая. Як кажуть: хто не всиг, той гість.

Часовий бонус - це перевага команди учасниці у виступі на сцені фестивалю. Ця перевага буде визначатися наступним чином:

  • якщо команда складається з одного куреня, то її вистава повинна тривати не більше 13 хв.;
  • якщо з двох куренів, то її вистава повинна тривати не більше 17 хв.;
  • якщо з трьох та більше куренів, то її вистава повинна тривати не більше 21 хв.

Також команди, які подадуть свої зголошення раніше, матимуть право першими обирати час свого виступу на "Дні пластуна".

Подивитися додатково:
- список команд, що голосилися;
сиписок команд котрі будуть брати участь у театральному конкурсі;
- порядок виступів команд на сцені;
- побажання, щодо оформлення сценаріїв.

Більше інформації можна дізнатись у Олега Литвина (8 093 7063264) чи написавши листа на dp@plast.org.ua. Також слідкуйте за новинами на сайті Фестивалю – www.dp.plast.org.ua.

Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

VisitLviv.net - Свято починається тут!