День пластуна - 20:10 - Результати

14 лютого завершився другий день Фестивалю пластової творчості «День пластуна 20:10». Цього року пластуни з багатьох міст України могли не лише показати себе в традиційних конкурсах, а й спробувати себе в нових.

Цього року традиційний театральний конкурс організатори розділили на три частини: конкурс академічних вистав, конкурс мюзиклів та конкурс коридорних вистав. Кожна команда могла обрати для себе щось, що підходило б їм найбільше. Або ж спробувати себе у всіх категоріях.

Найбільше учасників було зареєстровано в конкурсі мюзиклів. Все таки, пластуни вміють танцювати та співати і вирішили позмагатись, кому вдасться це краще. Всі музичні вистави оцінювались в суботу, журі поділили призові місця так:
 • Гран-прі –  к. ч.14 ім. С. Крушельницької
 • 1 місце – к. ч. 36 ім. Анни Ярославни та к. ч.5 ім. Р.Купчинського
 • 2 місце – к. ч. 8 ім. О. Басараб
 • 3 місце – к. ч. 54 ім. Г. Коренець
Конкурс академічних вистав відбувався наступного дня. Пластуни зверталися у своїх виставах до різних тем: кохання, соціальних питань, містичних історій та пластового побуту. Проте не всім вистачило чи то часу, чи то старань, чи то творчого польоту, щоб показати свої можливості. Але все ж, компетентне журі оцінило всіх. Нагадаємо, що бали ставили за все. Було оцінено і поетичність, і декорації, і гру акторів. Найвищу нагороду отримав к. ч. 52 ім. Марти Чорної.

Хто ж не міг реалізувати себе в мюзиклах чи академічних виставах, мав можливість показати свою творчість в новій категорії – коридорних виставах. Одна відбувалась навіть не в коридорі, а в туалеті. Суддівська колегія переглянула всі творчі старання команд і оцінила їх так:
 • 1 місце – к. ч. 53 ім. Є. Коновальця
 • 2 місце – підг. к. ім. Алли Горської
 • 3 місце – к. ч. 54 ім. Г. Коренець
Окрім цих  конкурсів, були й інші, серед них декілька нових. До прикладу, конкурс інсталяцій та «Міс та Містер Дня пластуна». Головне було не перемогти, а взяти участь та гарно провести час з друзями.

Цього року було зареєстровано близько 1000 учасників з багатьох міст нашого краю. Друзі зустрічали друзів, знаходили нових. Два дні на сцені провели ведучі Дня пластуна, які не лише оголошували команди, а й розважали глядачів, допомагали знайти загублені речі та передавали повідомлення, отриманні SMS-ками. Кожен конкурсний день завершувався двома вечірками. А на вечірці до Дня всіх закоханих кожен пластун чи пластунка могли виявити свою симпатію.

Окрім того, в нашого головного призу Чугайстра з'явився молодший брат. Цього року організатори Дня Пластуна вирішили, що старшому Чугайстрові пора на заслужений відпочинок, тим більше, що на ньому не залишилось місця для підпису куреням, що отримали б його в майбутньому.

День пластуна 20:10 завершився. Але від нього залишились емоції, спогади та фото. Надіємось, що наступного року Пластуни також приїдуть до Львова та подарують один одному свято.

Результати решти конкурсних змагань:

Конкурс фотографії:
 • 1 місце – підг. курінь ім. Байди Вишневецького
 • 2 місце –  к.ч.41 ім. Тараса Бульби
 • 3 місце – к.ч.8 ім. О.Басараб та к.ч.2 ім. О. Степанів

Конкурс поп-арт:
 • 1 місце - к. ч. 48 ім. Ярослави Стецько
 • 2 місце – к. ч. 8 ім. О. Басараб
 • 3 місце - Станиця Білі Ослави
Конкурс перформенсів: 1 місце – к. ч.52 ім. Марти Чорної

Конкурс інсталяцій: 1 місце – к. ч. 14 ім. С. Крушельницької

Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

VisitLviv.net - Свято починається тут!