Програма Дня Пластуна

Дорогі друзі!

Оргкомітет акції День пластуна-2011  оголошує програму фестивалю!

1 день

1 день, 26 лютого 2011

08:00 – початок реєстрації (2 поверх)

08:00 - початок роботи гардеробу

09:30 – пластове відкриття (Паркетний зал)

10:00 – відкриття фестивалю (Великий зал)

10:30 – початок роботи фотовиставки (Паркетний зал), виставки еко-робіт новацтва

10:30-11:00 – Новацтво Fashion day

11:00-17:40 – вистави та презентації (Великий зал)

11:00-11:10-Крушельницькі

11:10-11:20-Дидик

11:20-11:30-ст.Городок

11:30-11:40-Виговці

11:40-11:50-ст.Броди

11:50-12:00-Степанівни

12:00-12:10-Сагайдачні

12:10-12:20-Франко

12:20-12:30-Стецько+Стуса

12:30-12:40-Багряні

12:40-12:50-Ярославни

12:50-13:00-Коренці

13:00-13:10-Бульби

13:10-13:20-Теліги

13:20-13:30-Довбуша

13:30-13:40-Підгірянки

13:40-13:50-Кобилянської

13:50-14:00-Вовча зграя

14:00-14:10-Кривоноса

14:10-14:20-Хмельницькі

14:20-14:30-Чурай

14:30-14:40-Вовчок

14:40-14:50-Богуни

14:50-15:00-Вишневецькі

15:00-15:10-Пчілки

15:10-15:20-Старосольського

15:20-15:30-Басараб

15:30-15:40-Зарицькі

15:40-15:50-ст.Стрий-Шухевича

15:50-16:00-Цяпки

16:00-16:10-ст.Чернівці-Вільде

16:10-16:20-Орлики

16:20-16:30-Світлики

16:30-16:40-Липинського

16:40-16:50-ст.Дрогобич-Кравченко

16:50-17:00-Мороз

17:00-17:10-Рудницької+Ленкавського

17:10-17:20-ст.Червоноград

17:20-17:30-Чорні

17:30-17:40-ст.Чернівці-Войновського

 

12:00-18:00 - Конкурс «Снеп-шот» у Паркетному залі

13:00-17:00 – Кібер-турнір (Малий зал)

17:40-18:00 – технічна перерва у Великому та Паркетному залах

18:00-21:15 – забава у Паркетному залі

21:30 – завершення 1 дня фестивалю, закривання приміщень

 

2 день, 27 лютого 2011
08:30 – відновлення роботи фестивалю

09:00 – молебень (Паркетний зал)

10:30 – початок роботи фотовиставки (Паркетний зал)

10:30-14:30 – вистави та інтелектуальний змаг (Великий зал)

10:30-10:36-Крушельницькі

10:36-10:42-Дидик

10:42-10:48-ст.Городок

10:48-10:54-Виговці

10:54-11:00-ст.Броди

11:00-11:06-Степанівни

11:06-11:12-Сагайдачні

11:12-11:18-Франко

11:18-11:24-Стецько+Стуса

11:24-11:30-Багряні

11:30-11:36-Ярославни

11:36-11:42-Коренці

11:42-11:48-Бульби

11:48-11:54-Теліги

11:54-12:00-Довбуша

12:00-12:06-Підгірянки

12:06-12:12-Кобилянської

12:12-12:18-Вовча зграя

12:18-12:24-Кривоноса

12:24-12:30-Хмельницькі

12:30-12:36-Чурай

12:36-12:42-Вовчок

12:42-12:48-Богуни

12:48-12:54-Вишневецькі

12:54-13:00-Пчілки

13:00-13:06-Старосольського

13:06-13:12-Басараб

13:12-13:18-Зарицькі

13:18-13:24-ст.Стрий-Шухевича

13:24-13:30-Цяпки

13:30-13:36-ст.Чернівці-Вільде

13:36-13:42-Орлики

13:42-13:48-Світлики

13:48-13:54-Липинського

13:54-14:00-ст.Дрогобич-Кравченко

14:00-14:06-Мороз

14:06-14:12-Рудницької+Ленкавського

14:12-14:18-ст.Червоноград

14:18-14:24-Чорні

14:24-14:30-ст.Чернівці-Вйновського

 

                                    13:00-14:00 – презентація книжки «Вовк, який ніколи не спить. Історія про Бейден-Пауелла» (Малий зал)

14:30-16:00 – Міс та Містер ДП (Великий зал)

16:00-16:30 - Фінал Інтелектуального змагу (Великий зал)

 

                                      16:30-16:40 – нагородження переможців змагу з пішого мандрівництва «Осінній рейд 2010» (Великий зал)

                                       16:40-16:50 – нагородження переможців конкурсу «Найкращий курінь року – 2010» від Крайової булави УПЮ

16:50-17:30 – нагородження переможців та учасників фестивалю (Великий зал)

17:30-18:00 – технічна перерва у Великому та Паркетному залах

18:00-21:15 – забава у Паркетному залі

21:30 – завершення 2 дня фестивалю, закривання приміщень

 

Ваш День пластуна
dp.plast.org.ua

Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

VisitLviv.net - Свято починається тут!