День пластуна - 2011: Догори дриґом - Результати

На вихідних (26-27 лютого) у Львові відбувся 17-тий фестиваль пластової творчості "День пластуна" під назвою "Догори дриґом". Захід зібрав у центрі творчості "Погулянка" близько 1500 пластунів з різних міст України, понад 500 з них виходили на головну сцену фестивалю, щоб показати свою майстерність у театральному мистецтві.

Загалом у фестивалі взяло участь 50 команд, кожна з яких представила власний оригінальний погляд на дві теми театрального конкурсу: "Євротур" та "Три горішки", вистави як і кожного року були дуже різними від філософських до комедійних, від лаконічних до дуже довгих, але всі молоді театрали доклали максимуму зусиль, щоб показати себе як найкраще. Та все ж журі мусило обрати кращих з них і ними стали:
  • 3 місце - курінь імені Марти Чорної
  • 2 місце - курінь імені Марусі Чурай
  • 1 місце - курінь імені Анни Ярославни
  • Гран-прі Дня пластуна 2011 - курінь імені Ольги Басараб
Також варто зазначити, що приз глядацьких симпатій отримав курінь імені Ольги Кобилянської.

Конкурс презентацій "Як ми провели літо, осінь та зиму" був дуже популярним, всі команди подали свої роботи, адже кожній із них було що показати за минулий рік. А його результати такі:
  • 3 місце - курінь імені Ганки Коренець
  • 2 місце - курінь імені Байди-Вишневецького
  • 1 місце - курінь імені Анни Ярославни
Конкурс "Снепшот", який полягав в тому, що в часі фестивалю треба було зробити фото на певну тематику дав такі результати:
  • 3 місце - курінь Зеновії Франко
  • 2 місце - курінь Соломії Крушельницької
  • 1 місце - команда Папараціна
Ще одним конкурсом був інтелектуальний змаг, який цього року відбувався в новому форматі, одразу після завершення виступу у театральному конкурсі, команди залишались на сцені і давали відповіді на запитання змагу, а найбільш інтелектуальним куренем став - курінь імені Галини Дидик, другими - курінь Івана Цяпки-Скоропада, а третє місце посіли курені: Рудницької, Ленкавського, Богуна, Коренець, ст. Коломия, Бандери, Крушельницької, Багряного.

В рамках "Дня пластуна 2011" були обрані міс та містер фестивалю, цього року за ці номінації змагались 13 дівчат та 7 хлопців, які доводили, що саме вони є кращими у 5 конкурсах. За підсумками цих конкурсів Міс Дня пластуна стала -Лілія Артим, а містером - Арсен Волосянко.

А в неділю, 27 лютого, відбулась презентація книги "Вовк, який ніколи не спить" про засновника скаутингу - Бейдена-Пауелла, її проводила ст. пл. вірл. Олена Галушка, ЧХ.

Варто відзначити також курінь імені Олени Пчілки, котрі організували харчування для пластунів з-за меж Львова, а виручені гроші вони передадуть для потреб притулка для тварин.

Окрім цього всього "День пластуна" став першим пластовим заходом, відеотрансляцію з якого можна було переглядати в режимі онлайн на Пластовому порталі, та одним з перших, хто провів твіттер трансляцію. Слід зауважити, що ця новація пройшла дуже вдало, про що свідчить те, що за перебігом фестивалю з своїх комп'ютерів спостерігали понад 400 осіб у перший день та майже 800 у другий день.

Організатори фестивалю висловлюють свою подяку компанії Медіа Львів, холдингу емоцій !Фест, магазину "Наш Формат", а також Пластовому порталу, які допомогли організувати це свято.

Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

VisitLviv.net - Свято починається тут!