Новини

Дізнайся усе першим! «День пластуна 2009» презентуватиме себе по станицях
2008-11-13

Фестиваль пластової творчості «День пластуна 2009: Просто свято» презентуватиме себе у найбільших пластових станицях України.  


Вже традиційно, підтримуючи ідею, що «День Пластуна відкритий для світу», організатори цієї акції відвідають пластові осередки, де прозвучить докладна й повна інформація про майбутній Фестиваль.  

Перелік усіх конкурсів, умови зголошення, критерії оцінювання – все це, а також будь-що, що вас цікавило про «День Пластуна», але ви не знали в кого спитати, ви зможете дізнатись у своєму місті.  

Для цього достатньо прийти:

  • Київ - 15 листопада 2008 (субота), вул. Шулявська 10/12в, 5 поверх. Початок о 16:00. Презентація буде відбуватись в рамках святкування Дня народження станиці Київ.
  • Трускавець - 15 листопада 2008 (субота), вул. Садова, 14, СШ №1. Початок о 15.00. Презентація відбуватиметься в рамках інтелектуального змагу Львівської округи "Плітка".
  • Луцьк - 22 листопада 2008 (субота), Природничо-математичний ліцей. Час уточнюється. Презентація відбуватиметься в рамках Вишколу попередньої пластової підготовки.
  • Тернопіль - 30 листопада (неділя), вул. Федьковича 11, пластова домівка. Початок о 15.00.
  • Івано-Франківськ - час та місце уточнюється.
Якщо ви не знайшли у переліку рідної станиці, але дуже б хотіли побачити презентацію «Дня пластуна 2009» у своєму місті, то пишіть нам на dp@plast.org.ua  – про все можна домовитися ;)

Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

VisitLviv.net - Свято починається тут!