Новини

Список учасників в театральному конкурсі 2011
2011-02-07
Субота 

№ Часові рамки Команда  

1) 10:30 10:40 Крушельницькі  
2)10:40 10:50 Дидик  
3) 10:50 11.00 ст.Городок  
4) 11.00 11:10 Виговці  
5) 11.10 11:20 ст.Броди  
6) 11:20 11:30 Степанівни  
7) 11:30 11:40 Сагайдачні  
8) 11:40 11:50 Франко  
9) 11:50 12:00 Стецько+Стуса  
10) 12:00 12:10 Багряні  
11) 12:10 12:20 Ярославни  
12) 12:20 12:30 Коренці  
13) 12:30 12:40 Бульби  
14) 12:40 12:50 Бандери  
15) 12:50 13:00 Теліги  
16) 13:00 13:10 Довбуша  
17) 13:10 13:20 Данилки  
18) 13:20 13:30 Підгірянки  
19) 13:30 13:40 Кобилянської  
20) 13:40 13:50 Вовча зграя  
21) 13:50 14:00 Кривоноса  
22) 14.00 14:10 Хмельницькі  
23) 14:10 14:20 Лісовські+Полярні Вовчиці  
24) 14.20 14:30 Чурай  
25) 14:30 14:40 Вовчок  
26) 14:40 14:50 Богуни  
27) 14:50 15:00 Вишневецькі  
28) 15:00 15:10 Пчілки  
29) 15:10 15:20 Старосольського  
30) 15:20 15:30 Басараб  
31) 15:30 15:40 Зарицькі  
32) 15:40 15:50 ст.Стрий-Шухевича  
33) 15:50 16:00 Цяпки  
34) 16:00 16:10 Полуботки  
35) 16:10 16:20 ст.Чернівці-Вільде  
36) 16:20 16:30 Орлики  
37) 16:30 16:40 Світлики  
38) 16:40 16:50 Липинського  
39) 16:50 17:00 ст.Дрогобич-Кравченко  
40) 17:00 17:10 Сірки  
41) 17:10 17:20 Купчинці  
42) 17:20 17:30 Мороз  
43) 17:30 17:40 Рудницької+Ленкавського  
44) 17:40 17:50 ст.Червоноград  
45) 17:50 18:00 Чорні  
46) 18:00 18:10 ст.Чернівці-Войновського 

 Неділя  

№ Часові рамки Команда 

1) 10:30 10:36 Крушельницькі 
2)10:36 10:42 Дидик 
3) 10:42 10:48 ст.Городок 
4) 10:48 10:54 Виговці 
5) 10:54 11:00 ст.Броди 
6) 11:00 11:06 Степанівни 
7) 11:06 11:12 Сагайдачні 
8) 11:12 11:18 Франко 
9) 11:18 11:24 Стецько+Стуса 
10) 11:24 11:30 Багряні 
11) 11:30 11:36 Ярославни 
12) 11:36 11:42 Коренці 
13) 11:42 11:48 Бульби 
14) 11:48 11:54 Бандери 
15) 11:54 12:00 Теліги 
16) 12:00 12:06 Довбуша 
17) 12:06 12:12 Данилки 
18) 12:12 12:18 Підгірянки 
19) 12:18 12:24 Кобилянської 
20) 12:24 12:30 Вовча зграя 
21) 12:30 12:36 Кривоноса 
22) 12:36 12:42 Хмельницькі 
23) 12:42 12:48 Лісовські+Полярні Вовчиці 
24) 12:48 12:54 Чурай 
25) 12:54 13:00 Вовчок 
26) 13:00 13:06 Богуни 
27) 13:06 13:12 Вишневецькі 
28) 13:12 13:18 Пчілки 
29) 13:18 13:24 Старосольського 
30) 13:24 13:30 Басараб 
31) 13:30 13:36 Зарицькі 
32) 13:36 13:42 ст.Стрий-Шухевича 
33) 13:42 13:48 Цяпки 
34) 13:48 13:54 Полуботки 
35) 13:54 14:00 ст.Чернівці-Вільде 
36) 14:00 14:06 Орлики 
37) 14:06 14:12 Світлики 
38) 14:12 14:18 Липинського 
39) 14:18 14:24 ст.Дрогобич-Кравченко 
40) 14:24 14:30 Сірки 
41) 14:30 14:36 Купчинці 
42) 14:36 14:42 Мороз 
43) 14:42 14:48 Рудницької+Ленкавського 
44) 14:48 14:54 ст.Червоноград 
45) 14:54 15:00 Чорні 
46) 15:00 15:06 ст.Чернівці-Войновського

Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

VisitLviv.net - Свято починається тут!