Новини

Детальна програма Дня Пластуна 2012: На всі 100
2012-02-23
Субота:
8:00 - 9:30 реєстрація
9:30 - 10:15 офіційне відкриття Дня Пластуна в паркетному залі
10:15 - 10:45 урочисте відкриття фестивалю на сцені
10:45 - 17:30 Паркетний зал: фотоекспозиція “Як ми ростемо в Пласті”, скаутський ярмарок, новацькі ігри та забави, музейна експозиція “Погляд назад”
Кінолекційний зал: інтелектуальний змаг
Дзеркальний зал: конкурс інсталяцій
Велика сцена: виступ новацтва, показ театральних вистав, конкурс акустичної пісні, показ мультимедійних презентацій куренів.
11:30 вистава к.ім. Д. Байди-Вишневецького + к.ім. О. Пчілки
         пісня Станиця Хмельницький
11:47 вистава Луцьк- п.к. О.Левчанівської
         пісня команда Старицькі – п.к. М.Старицької
12:05 вистава к.ім. М. Садовської +к.ім. М.Тарнавського
         пісня команда "Wyhovtsi" – к.ім. І.Виговського
12:22 вистава к.ім. П. Орлики + к.ім. І. Цяпки
         пісня команда куренів ім. Г. Дидик + ім. Св.Завойовника
12:40 вистава к.ім. О.Довбуша+ к.ім. Г. Мороз
         пісня Команда «Бо Сто» - к.ім. Г.Білокур + к.ім. І.Гавдиди
12:57 вистава к.ім. В.Герети + к.ім. М. Кузьмович
         пісня к.ім. С.Крушельницької
13:15 вистава к.ім. А. Горської + к.ім. Є.Коновальця
         пісня Пасажири - к.ч.70 Кобилянської
13:32 вистава Збірна станиці Стрий
         пісня Команда «Тусільщікі» – станиця Київ
13:50 вистава к.ім. В.Стуса + к.ім. С.Стецько
         пісня к.ім. О.Довбуша+ к.ім. Г. Мороз
14:07 вистава Збірна станиці Самбір
         пісня к.ім. Н. Лісовської
14:25 вистава к.ім. М.Залізняка + к.ім. Г.Грабець
         пісня к.ім. М.Вовчок
14:42 вистава к.ім. І.Вільде + к.ім. П.Войновського
         пісня к.ім. М.Чурай
15:00 вистава к.ім. А.Ярославни + к.ім. Р.Купчинського
         пісня к.ім. С.Стецько
15:17 вистава к.ім. О.Кобилянської + к.ім. І.Миколайчука
         пісня к.ім. Б.Хмельницького
15:35 вистава станиця Миколаїв
         пісня Команда «На всі 200» - станиця Старий Самбір
15:53 вистава к.ім. М.Чорної + к.ім. П.Полуботка
         пісня Команда «Ар-дже-люд-жа» - к.ім. О.Басараб
16:10 вистава к.ім. С.Ленкавського + к.ім. М.Рудницької
         пісня к.ім. А. Ярославни
16:28 вистава к.ім. М.Старицької + к.ім. К.Зарицької
         пісня Команда «Зубри» -к.ім. С.Бандери
16:45 вистава к.ім. І.Сірка + к.ім. Б.Світлик
         пісня Команда «Стійкі фарби» - к.ім. Г.Грабець
17:03 вистава к.ім. Г.Коренці + к.ім. Короля Данила
         пісня к.ім. В.Стуса
17:30 - 21:30 вечірка

Неділя:
9:00 - 10:15 - Служба Божа в паркетному залі
10:15 - 13:45 - Паркетний зал: фотоекспозиція “Як ми ростемо в Пласті”, скаутський ярмарок, новацькі ігри та забави, музейна експозиція “Погляд назад”
Дзеркальний зал: конкурс інсталяцій
Кінолекційний зал: кібер-турнір
Велика сцена: показ театральних вистав, конкурс акустичної пісні, показ мультимедійних презентацій куренів.
10:30 вистава к.ім. Г.Дидик + С.Завойовника
         пісня Команда «Стрийарт» - станиця Стрий
10:47 вистава к.ім. М.Чурай + к.ім. Н.Лісовської
         пісня к.ім. Г.Коренець
12:05 вистава к.ім. М.Підгірянки + к.ім. П.Скоропадського
         пісня к.ім. М.Чорної
12:22 вистава к.ім. І.Виговського + к.ім. П.Сагайдачного
         пісня Команда «БіБіСі» - станиця Миколаїв
12:40 вистава к.ім. О.Басараб + к.ім. С.Крушельницької
12:53 вистава к.ім. О.Степанів + к.ім. І.Богуна
13:07 вистава к.ім. З.Франко + к.ім. Б.Хмельницького
13:20 вистава к.ім. І.Блажкевич + к.ім. Ю.Старосольського
13:45 - 15:15 Конкурс “Міс та Містер ДП 2012”
15:15 - 15:40 Фінал інтелектуального змагу на великій сцені
15:40 - 16:00 Нагородження переможців конкурсу "Курінь року"
16:00 - 16:45 Нагородження переможців конкурсів Дня Пластуна
17:00 - 21:00 Вечірка
21:00 - 00:00 Прибирання

Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

VisitLviv.net - Свято починається тут!