Вимоги до конкурсів

1. Театральний конкурс «Класика жанру»

Тривалість вистав обмежена 10 хвилинами. За цей час вам та іншому куреню, котрого ви собі обрали у «напарники», потрібно показати виставу "Класика жанру". Нехай це буде класична вистава, фільм, книжка чи ваше прочитання добре знаного твору.

Критеріями конкурсу є:

 1. Відповідність часовим рамкам – вистава повинна тривати не більше 10 хвилин, після чого у вас на сцені пропаде світло та звук;
 2. Підготовленість – готуйтесь ретельно та покажіть все на що ви здатні, а також не забудьте про костюми, декорації, грим та інше мистецьке наповнення вашого виступу;
 3. Артистизм – не забувайте, що це театральний конкурс, тож покажіть свою акторську гру;
 4. Зрозумілість – впевніться, що ідея вашої вистави зрозуміла кожному і ви зможете донести її усім глядачам в залі.
Ваш сценарій потрібно надіслати до 01.02.2013 року на [email protected]  (свої питання можна писати туди ж). Зразок доброї подачі сценарію можна переглянути тут.


2. Конкурс акустичної пісні «Новий формат»

Хочеш показати себе світу? Завжди вважав, що співаєш краще за Курта Кобейна? Прийди і покажи своє бачення музики у новому форматі! У твоєму розпорядженні – найрізноманітніші акустичні (наголошуємо, акустичні) музичні інструменти, банки з горохом, чи власні руки-ноги, та 3 (три, three, drei) хвилини ефірного часу на сцені Дня пластуна!

Цього року ти зможеш позмагатися у двох номінаціях – конкурс каверів відомих хітів, та конкурс авторської пісні. Оцінюємо зміст, якість виконання, кількість та оригінальність задіяних інструментів та перфоманс. Якщо виконуєте пісню іноземною мовою, то обов'язково маєте нею добре володіти, а не повторювати звуки :-) Участь у конкурсі можуть брати члени УПЮ – юнаки та юначки 11-18 років. Кількість людей на сцені – необмежена! 

Чекаємо на тексти і мелодії ваших пісень до 15.02.2013 на скриньку [email protected]  із поміткою номінації. З усіма питаннями прохання звертатись 063 065-33-92 – Зоряна.


3. Фотоекспозиція «Пласт – це»

Пластування кожному з нас подарувало багато яскравих подій в житті. І нам є чим поділитись, похвалитись, є що оповісти та що показати. То чому б і не показати, і тим самим виявивши велику вдячність друзям у Пласті, Куреню та яскравому фестивалю творчості ДП?!

Для цього треба всього-на-всього прислати 3 фотознімки, які будуть виражати Ваші почуття та переживання щодо Пласту, Куреня та Дня Пластуна :)

Вимоги до участі у конкурсі:

 1. З (три) фотознімки в електронному (нема обмежень якому саме - jpeg, ...) форматі. Розмір (параметри) кожного фотознімку не менше формату А4 (21 на 29,7 см), можна і більше :) Головне цьогорічного конкурсу – кожен із знімків має відповідати тематиці, має висловлювати ті чи інші почуття до таких тем: "Пласт-це...", "Мій курінь - це...", "День Пластуна - це...".Отже, кожна знимка має відповідати Вашому ставленню до кожної з тем (тобто 1 знимка - "Пласт - це...", 2-а "Мій курінь-це..." та 3-тя "День Пластуна-це...")
 2. Тексту ніякого на фотознімках писати НЕ треба.
До 05.02.2013 на [email protected] Ви відсилаєте знимки, в назві яких вказуєте до якої теми відноситься та чи інша знимка - тобто фотознимка, яка на Вашу думку найкраще описує Вашу любов до Дня Пластуна - в електронному листі матиме назву не типову від фотокамери (DSCN2116.jpeg), а - DenPlastuna.jpeg, і так аналогічно з Plast, MijKurin. І малий текстовий додаток - безпосередньо в листі до якого прикріплені фотознімки - кожен курінь має написати в кількох словах продовження до тих тез, які є так званими "темами" цьогорічного конкурсу. Наприклад - "Мій курінь - це згущик на нічній стійці" - ці тези не обов'язково мають відповідати зображенню на фотографії. Це ще трішки креативу від Вас друзі та подрузі :)

ВАЖЛИВО!

 • не забудьте підписати від якого куреня лист
 • якщо фотознімки будуть менші від заданих вимог (вони не будуть брати участі у фотоконкурсі) - власникам на е-пошту буде вислано прохання про повторне вислання файлів з відповідними параметрами.
Чекаємо ваших вражень, зафіксованих на знимках!

З усіма питаннями прохання звертатись 093 571 39 33 – Сергій, 098 401 77 48 Ірина.


4. Мотиваційний конкурс "Ефект метелика"

Набридло, що в маршрутці голосно слухають музику або розмовляють по телефону, викидають сміття повз смітник, обпльовують та обмальовують під'їзди?..  Одним словом, набридли рагулізми? Зроби перший крок – зголосись на Конкурс соціальної реклами “Ефект метелика”. 

Оформи постер – покажи в жартівливій та творчій формі як виглядають такі люди з боку, щоб достукатися до їхньої свідомості та стимулювати соціум до кращого.

Вимоги: 

 • Плакат формату A3
 • 90% зображення і 10% тексту 
 • «читабельність», зрозумілість, легкість у сприйнятті, креативність змісту
 • відсутність відомостей, які суперечать дійсності (недостовірні відомості).
Тематика - Про культуру їзди в транспорті (пасажирів/водіїв), на тему вживання тютюну та алкоголю, культура мовлення, сміття в смітники, спілкування із старшими та інші соціально важливі теми.

Найкращі ідеї підуть як основа соціальної реклами у місті Львові.

Свої роботи потрібно надіслати до 10.02.2013 на скриньку [email protected] із поміткою «На конкурс курінь...» у pdf, jpg, tiff форматі. 

З усіма питаннями прохання звертатись 063 562 27 31 – Марта.


5. Інтелектуальний змаг "Хто твій виховник?"

Інтелектуальний змаг відбуватиметься у вигляді брейн-рингу. Максимальна кількість учасників команди – 6 людей, включаючи капітана команди. 

Капітани команд мають зголосити команду до 03.02.2013 на електронну скриньку [email protected].

У оголошенні необхідно вказати:- назву команди- курінь- капітана команди- членів команди.

З усіма питаннями прохання звертатись 063 426 47 38 - Катруся.


6. Конкурс інсталяцій "Постапокаліптична ілюмінація"

Як ви уявляли собі постапокаліптичний світ? А постапокаліптичний День пластуна? Що ж, з'явилася гарна нагода це продемонструвати! Візьміть участь у конкурсі інсталяцій та покажіть усім, на що здатна ваша уява! 

Експонат повинен бути витриманий у розмірах 50х50 см та обов'язково освічуватися. Оцінюється оригінальність та якість виконання, дотримання заданих розмірів, оригінальність освітлення експонату, а також відповідність заданої теми.

Використовувати можна будь-які матеріали (але щоб вони були безпечні для життя та оточуючих). Також врахуйте, що сам експонат вам треба буде ставити на ЩОСЬ! Тому подбайте і забезпечте себе великою картонною коробкою абощо, на яку ви б могли поставити ваш експонат (якщо це необхідно).

До 14.02.2013 вам необхідно надіслати на [email protected]:

 • загальний опис «Як буде виглядати наш експонат», 
 • написати головну ідею, що ви хотіли зобразити чи розказати за допомогою цього експонату, 
 • технічні вимоги та прохання до організаторів.

З усіма питаннями прохання звертатись 093 955 85 33 - Марта.


7. Конкурс презентацій "101 секунда"

Кожен зголошений курінь повинен підготувати цікаву презентацію про свій курінь. Ви можете показати усім як весело куренем проводите час на різноманітних акціях, як файно мандруєте, таборуєте і т. д. А якщо простіше – вам треба якнайкраще показати себе. Є важлива вимога – ви маєте на це все рівно 101 секунду.

Команди, які зголосились до участі, надсилають свої презентації на електронну скриньку [email protected] до 05.02.2013. У листі вкажіть тему «Презентація (Свій курінь)_ДП2013», наприклад, «Презентація к.ч. 7 ім. П. Сагайдачного_ДП2013». Також ви можете розмістити усе на файлообміннику (наприклад, ex.ua) і надіслати на цю ж скриньку повідомлення із посиланням на файл – аналогічно, до 05.02.2013.

ВАЖЛИВО!
Презентації, які будуть надіслані після 24:00 05.02.2013, до уваги не беруться. А також не братимуться до уваги презентації тривалість яких більша, ніж 101 секунда.

Основні критерії оцінювання:

 1. відповідність пластовій тематиці;
 2. креативність, творчий підхід;
 3. якість технічного втілення (ми не вимагаємо надзвичайних спецефектів, але все ж якість зображення чи відео, звуку… мають значення).
З усіма питаннями прохання звертатись 093 68 50 858 – Марта.


8. Міс та містер ДП

Артистична Бонні та нахабний Клайд, яких пов’язувала кримінальна любов, а можливо історія кохання Сіда і Ненсі, що вважаються найбільш романтичним рок-тандемом, чи короткочасне та несамовите захоплення Клеопатри Антонієм... Кожна з цих пар залишала нам у спадок пристрасть, відчай, божевілля і головне – таємницю. Чи зможете ви розгадати її, продемонструвати уривок з їхнього життя, спробувати перевтілитися у цих героїв та переконати журі, що готові продовжувати боротьбу за звання «Містера та Міс ДП 2013»?

Для цього вам потрібно зняти трихвилинний відеоролик, в якому слід проявити креативність, оригінальність, ораторське мистецтво, ну і звісно, не забувайте про якість відеозапису. 

Завдання необхідно виконати до 31.01.2013. та скинути на файлообмінний сайт www.ex.ua, де в описі слід вказати свої імена та назви куренів, а також пару, яку ви обрали, а лінки до відео надіслати на [email protected] з темою "ДП - 2013".Успіху та натхнення!

P.S. Обирай з цих пар, або ж ще понишпори в історії ;-)

 • Ромео і Джульєтта
 • Містер та Місіс Сміт
 • Княгиня Ольга та Князь Ігор
 • Нефертіті та Ехнатон
 • Орфей та Еврідіка
 • Руслан і Людмила
 • Джек і Роза («Титанік»)
 • Кейт і Вільям
 • Курт Кобейн і Кортні Лав
 • Наполеон і Жозефіна


9. Кібер-турнір

Оскільки цьогорічне гасло "Роби неможливе", то ми зробили те, чого на Дні пластуна ще не було. З використанням найновіших технологій світу відеоігор, ти сам станеш героєм гри. Прийди і перевір, як тобі це вдасться!

Участь індивідуальна, кількість учасників від команди не обмежена. Для питань – Данило Туркевич, [email protected] .


10. Снепшот "Два кольори".

Вмієте фотографувати? А фотографувати швидко, на певну тему і стиль, та ще й у двох кольорах? Не бійтеся – ми вас навчимо! Реєстрація бажаючих та роздача завдань – у перший день Дня пластуна.


11. Танцювальний конкурс "Зірки твої, Погулянко"

Маєш вуха? Відчуваєш ритм? Розпізнаєш звуки музики? Маєш дві ноги, дві руки? Любиш танцювати, але створюєш багато шуму своїм сусідам? Приходь до нас та підкори паркет Погулянки та серця глядачів!

Вимоги до учасників конкурсу:

 • вік - необмежений
 • зголошуватись можна, як парами так і поодинці
 • бажання відчути себе зіркою Погулянки, показати себе, розважитись та ще й отримати за це винагороду.

Місце проведення: паркетний зал, в часі проведення 1-ої вечірки на ДП. 

Програма конкурсу: Конкурс поділяється на 2 етапи. Загальна тривалість приблизно - 30-40 хвилин. 

Критерію оцінювання: харизма учасників, техніка, настрій, імпровізація.

Щоб стати учасником танцювального конкурсу Вам необхідно до 15.02.2013 заповнити форму зголошення.

З усіма питаннями прохання звертатись 093 845 52 68 - Леся.


12. Стріт-арт конкурс "Намалюй мені"

В тобі спить художник, але далі ніж шкільні парти твоя творчість не заходила? Твій талант настільки крутий, що ти можеш порвати уяву оточуючих? Тоді недарма ти читаєш ці доленосні слова. На ДП ми даємо тобі можливість проявити свій «малярський» талант ;) Але для всіх стін не вистачить. Тому проводимо попередній конкурс. 

Всім бажаючим потрібно надіслати свої малюнки на тему «Я ❤ ДП»  до 05.02.2013 року на [email protected]

За вашими попередніми, впевненні, вражаючими творіннями, ми оберемо 10 кращих. Безпосередньо на самому ДП, переможці зможуть здивувати своїм креативом і ще не один день після святкування, ваш стріт-арт буде привертати око оточуючих.

PS Зверніть увагу!
Стріт-арт – це не псування стін примітивними текстами, а спосіб зробити життя яскравішим через художнє розмальовування. При виникненні питань прошу звертатись - [email protected]


13. Конкурс двійників "Ти хто такий?"

Думаєш, схожий на Мерилін Монро? Чи танцюєш як PSY? Чи ходиш як Чарлі Чаплін? Чи плаваєш як Яна Клочкова? Не бійся, ми все перевіримо! Лише виберіть зі свого куреня того, хто чудово викрутиться і не почує: “Ти хто такий? Давай, СКОБ!”

 Конкурс складатиметься з 3 етапів.

 • 1 етап – Конкурс професій – учасники демонструють рід занять того, кого копіюють. Це може бути пісня, шматок показухи – все, що в голову прийде.
 • 2 етап - Конкурс костюмів – фотографія+сам учасник в обраному костюмі. 2-3 питання про цікавинку зжиття того чи іншого персонажа.
 • 3 етап - Конкурс відео «А так це було насправді…»– учасники мають вибрати якесь відео з тією людиною - це може бути шматок кінофільму, якщо це актор, якщо політик – кусочок виступу…Одним словом – будь-який варіант довжиною 1 хвилина і повинні зняти своє відео –копію або пародію – на свій розсуд. Основною вимогою до відео є висока його якість.

Всім бажаючим потрібно зголоситись до участі в конкурсі до 01.02.2013 року на [email protected] 

З усіма питаннями прохання звертатись 063 784 99 19 Килина, 093 087 32 13 Настя

* * *

Є питання? Є відповіді – [email protected]

Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

VisitLviv.net - Свято починається тут!