Як дістатися?Від 2004 року «День пластуна» відбувається у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка», що у Львові.

Адреса: вул. Вахнянина, 29 (район парку «Погулянка») – гляньте на Google Maps.

На мапі позначено три основні способи добирання до Фестивалю – дві точки, до яких може довезти маршрутка та одна – трамвай. Радимо добиратися до Фестивалю так (за замовчуванням розуміємо, що ви вже у Львові):

1. з центру міста:
а) маршруткою, що їде по вулиці Личаківській (5А, 138, 47А, 50, 24) до колишнього магазину «Оксана» (магазину вже немає, але це сталий місцевий топонім). Звідти вулицями Черемшини та Банаха виходите до Фестивалю (маршрут №2).;
б) маршруткою, що їде з центру до вулиці Зеленої (28, 37, 46 від СІЗО на вул. Городоцькій, 15 від Головної пошти), доїжджаєте до «ЛьвівВодоканалу». Звідтіля вулицями Студентською, Костя Левицького та Вахнянина доходите до Фестивалю (маршрут №3);
в) трамваєм №7 від зупинки «вулиця Підвальна» коло пам'ятника Федорову поблизу площі Ринок – можливі пересадки з трамваїв №№ 1, 2, 9 із зупинки «вулиця Руська» – і до кінцевої зупинки на вул. Вахнянина (маршрут №4).

2. від залізничного вокзалу:
а) трамваєм №1 чи №9 потрібно доїхати до центру міста до зупинки «вулиця Дорошенка» – варіанти «маршруткові» 1-а та 1-б;
б) трамваєм №1 чи №9 потрібно доїхати до центру міста до зупинки «вулиця Руська» – варіант «трамвайні» 1-в.

3. з Головного Автовокзалу на вул. Стрийській:
а) тролейбусом №5 до кінцевої (вулиця Шота Руставелі), а звідти перейти до вулиці Зеленої (маршрут №3).

4. з Автостанції №2 на вул. Богдана Хмельницького:
а) будь-якою маршруткою до центру, а далі – усі варіанти з пункту №1.

5. з Приміського вокзалу:
а) їхати маршруткою №15 на вул. Зелену до зупинки «Львівводоканал» (маршрут №3);
б) їхати маршрутками №138, 24 на вулицю Личаківську (маршрут №2).

6. з аеропорту:
а) тролейбусом №9 до кінцевої зупинки («вулиця Університетська»), а звідти – варіанти 1-а, 1-б чи 1-в.

Примітки.

Вартість проїзду у трамваях та тролейбусах становить 75 копійок (пільгова для учнів, студентів та пенсіонерів) чи 1,50 грн. (загальна). Проїзні квитки можна придбати у водія або у кіосках «Інтерпрес» та «Високий замок», а також у пунктах продажу ЛКП «Львівелектротранс». Куплений квиток потрібно обов'язково закомпостирувати – покласти квиток у один з компостерів, що висять на стінах, та пробити його (в сенсі, квиток, а не компостер). 

Тільки прокомпостований квиток дає підставу для легального проїзду у трамваях чи тролейбусах – зберігайте його до кінця своєї подорожі, бо львівські контролери досить суворі. До речі, штраф за безквитковий проїзд становить 30 грн. – якщо ви готові заплатити такі гроші, то вже ліпше візьміть собі таксі.

Вартість проїзду у маршрутках однакова для усіх – 2 гривні. Оплата проїзду здійснюється безпосередньо водію при вході у маршрутку.

Якщо ви відчуваєте, що володіючи всією цією інформацією ви все одно ризикуєте заблукати, то не варто хвилюватись - ми вам допоможемо! Пишіть на пошту [email protected] чи телефонуйте до Насті - 093 061 33 45 і ми вас зустрінемо.


Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

VisitLviv.net - Свято починається тут!