А чи Ти зможеш? 

Провід фестивалю пластової творчості «День пластуна 2014» запрошує курені УПЮ у 2013-2014 роках в межах Великої гри зіграти з нами у іншу Гру – конкурс День пластуна +

Навіщо Гра?
У 2013 році 72 курені хотіли потрапити на конкурси Дня пластуна. Зрозуміло, що часу на всіх ніколи не вистачить. Відповідно, відбіркове журі у 2014 році буде прискіпливим і скупим на бали. 

Ми пропонуємо вам зробити своє життя простішим та яскравішим і здобути собі додаткову перевагу – бонусні бали. Участь у Грі не є обов'язковою, проте саме у Ваших інтересах здобувати бонусні бали, як не крути. 

Ви самі вирішуєте, на який конкурс використати бонусні бали, щоб збільшити свої шанси на участь у фестивалі. Додатково до балів, переможці Гри серед хлопців та серед дівчат отримають відзнаки та нагороди.

Гра стартує 2 квітня 2013 року та складається із 4 проектів – один проект на пору року. У гру грають куренями чи маленькими станицями.

Курінь реєструється командою із 6 осіб, кожен учасник вказує мобілку, е-пошту і звичайну пошту. Окрім зареєстрованих учасників, до проектів можуть/повинні залучатися й інші члени куреня. Зголоситися можна до кінця осені. Реалізовувати перший проект можна починати просто вже.

Як заробити бали?
Кожної пори року виконується один проект. Оцінка проекту – це ваші бонусні бали.

Весна (квітень-травень) – проект Зелено. Зробіть весну зеленішою, але із залученням традицій – веснянок, гаївок чи маївок.

Літо (червень-серпень) – проект Плати вперед. Запросіть на мандрівку, станичну акцію чи табір не пластунів (друзів, знайомих, сиріт) або проведіть інший активітет у напрямку популяризації організації.

Осінь (вересень-листопад) – проект Нове місто. Зроби своє місто кращим наприкінці року або проведіть схожий проект у напрямку поліпшення благоустрою населеного пункту.

Зима (грудень) – проект Подаруй свято. Організуйте свято для потребуючих або проведіть схожий соціальний проект в напрямку благодійності.

Як нараховуються бали?
За кожен проект можна отримати максимум 100 балів:
  • 30 балів – отримуєте одразу, за сам факт виконання;
  • 30 балів максимум – отримуєте від проводу Дня пластуна за оцінку вашого опису проведеного проекту;
  • 28 балів максимум – отримаєте за голосуванням журі;
  • 12 балів максимум – віддаємо Грі, як випадуть цяточки на чорно-білих кубиках.
Хто входить в журі?
Ви самі. Після кожного проекту трьом учасникам вашої команди приходять на мобілку паролі доступу до оцінювання усіх робіт. Впродовж 7 днів ви маєте на сайті Гри об'єктивно оцінити усі проекти, окрім свого. Якщо хтось із учасників вашої команди не встигне чи не захоче оцінити в цей термін – Гра знімає з вас бали.

Що далі?
Після кожного етапу вам приходять ваші результати.

Будуть ще проміжні завдання-квести, які допоможуть вам отримати додаткові бали. Додаткові завдання будуть приходити комусь із команди е-поштою, поштою чи смс.

Наприкінці Гри ви вкажете, на які конкурси ви хочете витратити бонусні бали. Умови використання бонусних балів оголосимо додатково.

А потім?
Найкращі команди серед хлопців та дівчат перемагають в конкурсі і стають Топ-куренями Дня пластуна 2014. Також отримують нагороди від Гри на відкритті 22 лютого 2014 року.

Кінець.

Автор картинки: Марта Сусук