День пластуна - 1993-1999

Від 1992 до 1999 року «Дні пластуна» відбувалися у Львові щороку. Проте, зараз маємо тільки інформацію, зібрану із «Нарису історії кодла «Близниця» Великого Племени Лісових Чортів» та спогадів Олександра Полякова, котру й пропонуємо Вам до уваги. Зараз інформація подекуди дуже скупа, а то й відсутні взагалі, проте з часом ми її відшукаємо  та винесемо у окремі пункти.

1993 – Восени у Палаці ім. Гната Хоткевича відбувається другий, але вже масовіший, «День Пластуна» під гаслом «Литку дай!». Але не в гаслі полягала головна особливість, а в тому, що саме того року День Пластуна став таким, яким він є зараз. На театральний змаг зголосились більше 20 команд.

1994 – Знову на «Погулянці», якраз до Миколая, 18 грудня знову відбувається День Пластуна.

осінь 1995 – «День Пластуна» відбувається вперше в театрі «Воскресіння» та стає направду класичним театральним фестивалем. На «День Пластуна» починають приїздити гості з інших міст України, відбуваються постановки класичних п’єс. У 1995 році з'являється Гран-Прі фестивалю – Чугайстр, найцінніший перехідний приз, котрий цілий рік висить в домівці переможця.

1996-1997-1998 – У ці роки «День пластуна» проводиться в театрі «Воскресіння». Саме тоді Фестиваль набув характерного театрального відтінку. В невеликому залі театру були поставлені чудові вистави. Сценарії вистав писались як самотужки, так і відтворювались п’єси різноманітних видатних авторів.

1999 – Відгримів та відспівав ще один День Пластуна 27 листопада у театрі «Воскресіння», основним напрямком якого була так звана «Костюмівка». На цьому Дні Пластуна курінь ім. Тараса Бульби виборов Гран-прі Фестивалю зі своєю незабутньою для очевидців сценкою «Планета – Голубая Луна».

Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

VisitLviv.net - Свято починається тут!