День пластуна - 2008: Назад у майбутнє

Відзначка 2008 року
Відзначка 2008 року
23 та 24 лютого 2008 року у львівському Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка»  «Лісові Чорти» з друзями провели Фестиваль пластової творчості «День пластуна 2008: Назад у майбутнє». За оцінками організаторів, у ньому взяло участь понад 1400 осіб. 

Протягом двох днів пластуни та численні гості з усієї України брали участь у щорічному пластовому Фестивалі. У залах «Погулянки» відбувався перегляд театральних виступів, показ кінофільмів та діяло одразу дві виставки – фотографій та пластових відзначок. На огляд публіці та компетентному журі було виставлено понад 170 фоторобіт та близько десяти фільмів.

Гран-прі отримав дівочий курінь ім. Ольги Басараб зі Львова, хоч і «кращий актор Фестивалю» мешкає у Рівному. Переможці конкурсу «Снепшот» – з Чернівців, натомість кращі відеороботи, як виявилося, другий рік поспіль привозять з міста Городка Львівської області. Натомість звідкіля привезли найкраще фото, сказати важко – автори переможних фотографій із різних міст України.
 
Офіційно на Фестивалі було зареєстровано понад 1200 осіб. Таким чином, Фестиваль об'єктивно може претендувати на звання найбільшої пластової акції в Україні. Хоча, за оцінками організаторів, ще 150-200 осіб відвідало акцію без реєстрації.

«Незважаючи на таку велику кількість осіб, якихось пов'язаних із цим серйозних проблем не було, – розповів голова оргкомітету ст. пл. скоб Олександр Поляков, ЛЧ. Мабуть, причина цьому – достатня кількість заходів, що не давала зібратися усім одночасно. Щоправда, завжди було людно на перегляді вистав – цього року діти дуже серйозно готувалися і показали чудові результати. Журі театрального конкурсу мусіло засідати більше двох годин, щоб визначити переможців».

Фестиваль відбувся за підтримки Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації. Спонсорами Фестивалю є ВАТ «Кредобанк», магазин «Робінзон» та компанія «Фенікс». Сприяння у проведенні «Дня пластуна» також надав ФК «Карпати».

Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

VisitLviv.net - Свято починається тут!