День пластуна - 2011

День пластуна 2011: Догори дриґом
26-27 лютого, Погулянка – www.dp.plast.org.ua

 • Театральний конкурс у 2011 році відбуватиметься наступним чином. У суботу усі учасники та гості Дня Пластуна вирушать у “Євротур”. Чи любите ви мандрувати? Любите чи ні, а будете! Після зголошення на конкурс кожна команда отримує країну, у якій має відбуватися дійство вистави. На ДП-2011 театральний конкурс не може містити сумних сцен, не може викликати сліз, не може бути місцем смерті дійових осіб, не може робити глядачів зажуреними. Театральний конкурс на ДП-2011 повинен веселити, зобов’язаний приносити радість, беззаперечно мусить викликати посмішку. Тривалість вистав – до 7 хв.
  А у неділю, керуючись гаслом “Лаконічність – сестра таланту” спогляда-тимемо на другий етап театрального конкурсу – “Три горішки”. Правила прості – участь може брати весь курінь, але на сцені не може бути більше трьох осіб одночасно. Вистава не може тривати довше трьох хвилин. Усім учасникам повинно бути більше трьох років.
  Усі команди-учасники театрального конкурсу повинні брати участь у двох етапах театрального конкурсу, отже підготувати дві вистави. Чекаємо на сценарії до 4 лютого. Надсилайте їх на [email protected]

 • Фотоконкурс “Перевертом на руках”
  Тримайте міцно фотокамеру, коли довкола усіх ходять догори дриґом, і отримаєте чудові фото! Або якщо вже маєте фото, то просто надрукуйте на фотопапері 4 найліпших у форматі А4 та надішліть (79008, м. Львів, а/с 1369 з поміткою «День пластуна – 2011») чи передайте нам в руки. Обов’язково назвіть знимки та виберіть номінацію кожної – Портрет, Композиція, Репортаж та Все шкереберть. Остання номінація передбачає трішки більше оригінального підходу до справи. Знимка повинна складатися з двох частин: одна позначатиме життя як воно є у всіх людей, інша – особливості пластового життя. При цьому на лівій і правій частині має бути одна і та ж тематика. Лише інтерпретація має бути різною.
  Питання? – Звертайтеся до Ярини Вдовичин за телефоном 093 098 97 10 або ж пишіть листи – [email protected] Радимо дзвонити і уточнювати всі моменти, щоб потім не виявилося, що ви чогось не зрозуміли – здані фото переробити вже не можна буде. Чекаємо на ваші фото до 4 лютого.

 • Конкурс презентацій “Як ми провели літо, осінь та зиму”
  З радістю самі подивимось та іншим покажемо ваші фотоісторії про власне курінне життя. Тривалість презентації повинна бути до 2 хв. Можливі формати – PowerPoint або відеофайли. Лише гарні роботи завішуйте на upload.com.ua і кидайте нам лінк на [email protected] до 4 лютого

 • Снепшот
  Беріть на ДП фотоапарати, а там на місці розберемося, що далі робити.

 • Відеоконкурс «2012: Євро, ЮМПЗ чи кінець світу?»
  Пропонуємо вам пометикувати над цим питанням у своїх відеороботах. Що чекає Україну, Пласт та світ наступного року? Хто стане Чемпіоном Європи з футболу? Які пластуни приїдуть на ЮМПЗ? Котрі країни підуть під воду у 2012? Записуйте відео до 3 хвилин, завішуйте на upload.com.ua і кидайте нам лінк на [email protected] до 4 лютого.

 • Інтелектуальний конкурс “50:50”
  Цього року відбуватиметься у наполовину звичному для вас форматі. Звичними будуть оригінальні, неочікувані, загадкові, візуалізовані, складні, чи не дуже, запитання. А незвичним буде формат проведення змагу, адже не треба буде збирати команду, шукати зал, де проводиться змаг і контролювати за часом, щоб не запізнитись на свій дебют. Інтелектуальний змаг сам прийде до вас одразу по закінченні вашої вистави на великій сцені фестивалю. Для найрозумніших команд відбудеться окремий фінал на сцені у неділю.

 • Конкурс “Емблема ЮМПЗ 2012”
  Малюєте, творите, витворяєте? З дозволу Організаційного комітету святкування століття Пласту в рамках ДП проводиться конкурс на емблему Ювілейної міжкрайової пластової зустрічі 2012 року. Свої проекти запрошуємо надсилати  на [email protected] до 4 лютого. Організаційний комітет обіцяв найкращим роботам роялті.

 • Містер та Міс «Дня пластуна»
  Нє, ну та ви ніколи не зголоситеся до 4 лютого на цей конкурс, щоб показати, що у вашому курені найприкольніший пластун чи пластунка! Навіть не маємо надії на це. Краще далі сидіть Вконтакті. Або слухайте Ранєток. Чи Сєті секандз. Ну, ви зрозуміли.

 • Кібер-турнір Scout Cyber Tournament “Lviv Open 2011”
  Цього разу презентуємо вам для змагання старий-добрий спортивний симулятор FIFA. Кількість учасників від куреня необмежена, формат гри – один на один. Індивідуальне зголошення знайдете на сайті. Поспішайте, кількість учасників суворо обмежена. Зголошення можна скачати тут.
 • Конкурс на найкращий аватар " Я люблю День Пластуна"
Оголошується конкурс на найкращий аватар  в  стилі  "Я люблю День Пластуна". Допускаються роботи у будь-якому графічному редакторі.
Зробили щось оригінальне??? Встановіть цю роботу ,як аватар вашого акаунту в соціальній мережі! І надішліть нам лінк вашої сторінки на е-mail [email protected]
 Переможця чекає  цінний приз. Отож, до роботи!

Також пам'ятайте, що зголоситися потрібно ОБОВ'ЯЗКОВО до 23 січня.
Читайте про День Пластуна і ВКонтакте.

Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

VisitLviv.net - Свято починається тут!