День пластуна - 2012

День пластуна 2012: На всі 100
25-26 лютого, Погулянка

 1. Театральний конкурс «На всі 100» Тривалість вистав обмежена 10 хвилинами. За цей час вам та іншому куреню, котрого ви собі оберете у «напарники» (обов'язково), є можливість створити оповідь про життєрадісність, фантазію, дружбу – про те, як «жити на всі сто». Запрошуємо курені з інших станиць приїхати на день раніше до Львова, провести репетиції і потрапити 24.02 із гарантованою знижкою на концерт-презентацію нового альбому «Тартака».
 2. Конкурс «Акустична пісня»
  Пластуни вже століття співають при ватрах, в мандрівках і просто по житті. Пропонуємо вам цього року визначити, який пластовий курінь, тріо чи квінтет є найспівочішим. Зголошуйтеся із піснями чи пісенними постановками до 5 хв. – як авторськими так і загально відомими. Кількість виконавців від однієї особи до цілого куреня. Акомпонемент тільки акустичний – гітари, сопілки, банки з горохом...
 3. Фотоекспозиція «Ростемо в Пласті»
  Ви вже не перший рік пластуєте? Маєте знимки за різні роки? Надішліть нам на форматі А4 дві знимки, зроблені з різницею хоча б у три роки, вас/вашого куреня/гуртка чи «банди» :) Окремо також напишіть, хто зображений, де і коли. Від куреня приймається до 10 знимок форматуі А4 на фотопапері (одна “подвійна” фотографія йде на один лист А4). Часових обмежень немає – у вас є весь відтинок від 1989 до 2012.
 4. Інтелектуальний змаг «Отакееенний Мозок!»
  Дві команди на великій сцені, 5 підступних запитань на виліт, найбільші розумники отримують все.
 5. Конкурс інсталяцій «100 см кубічних»
  Що для тебе День пластуна? Зобрази своє яскраве бачення Дня Пластуна в експонаті, розміри якого не більші ніж 100 см3 . Головне – експонат має освічуватися!
 6. Конкурс презентацій «100 секунд»
  Короткі презентації про минулий рік куреня або підбірка найцікавіших подій за останні 10-20 років, така собі ретроспектива.
 7. Міс/містер ДП
  У кого почуття «гламуру» та прекрасного вдало поєднується із знанням шкільної програми? Хто може знайти Х і ключ до серця публіки? Хто покаже, що бути розумним і гарним пластуном – це круто? Зголошуйтеся попарно – Ч+Ж. Якщо не страшно. Якщо страшно, зголошуйтеся по троє :)
  * зголошені повинні мати більше 13 років та від 160 см росту
 8. Кібер-турнір «100 км/год»
  Гра «Need for speed», 4-6 компів, гра на виліт, зголошення на фестивалі.
 9. Збірка оповідок «100 слів»
  Давно хочете розповісти свою історію, котра трапилася на Дні пластуна? Вкладіть її у 100 слів і потрапляйте до однойменної збірки, котру видамо до ДП 2012.
Зголоситись потрібно до 21 січня 2012 року. Зверніть увагу, що до цього часу треба заповнити зголошення – по окремих конкурсах кінцеві терміну зголошення будуть окремо (після зголошення вам все надішлють).


Читайте про День Пластуна і ВКонтакте і на Facebook.

Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

VisitLviv.net - Свято починається тут!