Новини

Проживання та харчування на "День пластуна 2012: На всі 100!" (оновлено 09.02)
2012-02-09
Час за лютневими морозами збігає швидко, та разом з ним наближаються вихідні, які ви плануєте провести у Львові на фестивалі.

Вартість яскравого браслетика, який є перепусткою для гостей та учасників «ДП» і водночас є вашим внеском у розвиток фестивалю, становить 30 українських гривень.

Оргкомітет докладає  усіх зусиль, щоб перебування команд та гостей з-поза Львова було якомога комфортнішим. Тому  пропонує забезпечення усіх,  хто зголоситься, наступними сервісами:
  • Місцем для ночівлі у хостелі;
  • Двома комплексними обідами (у суботу та у неділю відповідно);
  • Доїздом в суботу ввечері від «Погулянки» до місця ночівлі і зранку в неділю назад.
Вартість таких послуг становить 75 грн. (у неї вже включена вкладка учасника «ДП»). Тобто, сплативши цю суму, ви отримуєте все вище перелічене та доступ до усіх атракцій фестивалю. Цей пакет послуг є неподільним, тобто замовити окремо лише харчування чи лише проживання неможливо. Ось тут знаходиться лінк на форму зголошення.

Зокрема нагадуємо, що лише своєчасне зголошення – запорука того, що вам буде де спати. Останній термін подачі зголошення - 14 лютого. Тому якщо ви «випадково» зголоситеся у надвечір’я п’ятниці 25 лютого, краще одразу шукайте телефони близької і далекої родини у Львові :)

На усі поточні, дотичні, риторичні та інші запитання, які стосуються проживання та харчування, відповідь дадуть Юра Зіланов (093) 103 23 15 та Марія Козак (093) 034 33 82.

Насамкінець, ще одна дуже хороша новина для всіх: спеціально для учасників та гостей «Дня Пластуна» цьогоріч курсуватиме нічний трамвай по маршруту № 7. Він відправлятиметься 26 та 27 лютого із зупинки «Погулянка» о 22:30.

Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

VisitLviv.net - Свято починається тут!