Новини

Придбайте футболку та підтримайте День пластуна 2012!
2012-02-10
Вже дуже скоро у Львові пройде Фестиваль пластової творчості "День пластуна 2012: На всі 100!" – 25-26 лютого. Оргкомітет пропонує усім бажаючим підтримати фестиваль фінансово та придбати прикольну футболку!
Пропонується на вибір чотири варіанти модних футболок! Окрім жовтої та білої «Я люблю ДП», є ще чорна із лілейкою WOSM та біла, на якій 14 точок гарно сплітаються в рідну пластову лілейку. На футболки можна подивитися тут.

Для замовлення футболки достатньо лише заповнити онлайн-анкету до 18 лютого. Попри кризу та інфляцію ціни залишилися незмінними – лише 50 грн. Розрахуватися ви зможете готівкою безпосередньо на фестивалі. Львівські команди просимо приносити гроші на попередню реєстрацію.

Щодо самих футболок, то їх шиє фірма "Fruit of the loom" і вони будуть з якісним кольоровим друком та розміром, який ви собі замовите. 

Також нагадуємо, що пластуни з інших місць можуть скористатися із нашої пропозиції проживання та харчування, а пластуни з усіх усюд можуть 24 лютого потрапити на концерт-презентацію нового альбому Тартака за спеціальною ціною.

Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

VisitLviv.net - Свято починається тут!