Інформація про Фестиваль для мас-медіа

Фестиваль пластової творчості «День пластуна» це мистецькі змагання між молоддю – пластунами віком 12-18 років. «День пластуна» ставить собі за мету дати кожній дитині можливість спробувати творити власними силами – у виставі, фотографії, відео чи яким-завгодно способом.

Фестиваль проводиться у Львові «Пластом» від 1992 року. Заснували його члени куреня «Лісові Чорти» як розважальний захід, на якому кожен юнацький курінь міг представити себе якимось атракціоном. З часом на Фестивалі з'являється театральний конкурс для якого пластуни старанно та оригінально готують як власні так і класичні вистави.

Фестиваль щороку складається із кількох основних конкурсів (наприклад, театрального чи фотоконкурсу) та додаткових. У 2009 році пластуни змагатимуться у таких «номінаціях»:

› Театральний конкурс – командний конкурс, в якому візьме участь близько тридцяти команд. Учасники протягом двох днів демонструватимуть унікальні мистецькі та театральні дійства і змагатимуться у номінаціях: «Найкраща вистава», «Найкращий/-а актор/акторка», «Найкращий/-а актор/акторка другого плану» тощо.

› Фотоконкурс – командний конкурс, у якому учасники подають 5 фото формату А4 на пластову тематику та змагаються у номінаціях «Портрет», «Пейзаж» і «Репортаж». Таким чином на Фестивалі презентується велика галерея пластових фотографій – більше 150 фото

› Конкурс презнтацій – командний конкурс, у якому учасники повинні представити мультимедійну презентацію свого куреня тривалістю до трьох хвилин. У презентації пластуни показують своє життя протягом останнього року – відбуті табори, відспівані вертепи, «від'їжджені» мандрівки...

› Снеп-шот – командне змагання із цифровими фотоапаратами на швидкість фотографування та відповідність наперед заданим рамкам. Конкурс покликаний дати можливість кожному відвідувачу Фестивалю стати його учасником та позмагатись у мистецтві фото.

Другий пластовий кібер-турнір «Lviv Open 2009» – індивідуальний конкурс, котрий підтверджує, що «Пласт» йде у ногу з часом та новітніми технологіями.

› Інтелектуальний змаг – а саме третій етап та фінал Інтелектуального змагу станиці Львові. Фіналісти зустрінуться на великій сцені, де будуть на швидкість відповідати на фото-відео-аудіо запитання ведучого.

Фестиваль присвячують видатним подіям чи особистостям із пластового життя. Наприклад, Фестиваль присвячували 95-літтю існування «Пласту» чи Дню народження Роберта Бейдена-Пауела – засновника скаутського руху. «День пластуна 2009» присвячений 20-літтю відновлення діяльності нашої організації в Україні.

Основні дати та цифри Фестивалю:
› Фестиваль започатковано у 1992 році, а 21-22 лютого 2009 р. пройде 15-й Фестиваль.
› На «Дні пластуна 2008» зареєстровано понад 1400 осіб. Географія учасників та гостей  Фестивалю охоплює 12 областей України.
› Організовує Фестиваль на волонтерських засадах близько 40 осіб віком від 15 до 30 років з середнім віком 20-24 років.

Попередні прес-релізи: 2008 - 2007 - 2006

Презентаційні фото: тимчасово недоступні. Просимо контактувати особисто.

Акредитація та контакти: Ярема Дух, 8 (063) 832-68-69, [email protected]

Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

VisitLviv.net - Свято починається тут!