Прес-реліз 2007 року

13 лютого 2007 р.                                                         

У ЛЬВОВІ ВІДБУДЕТЬСЯ
НАЙБІЛЬШИЙ ПЛАСТОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ

17–18 лютого 2007 року у Львові традиційно відбудеться 13-й Фестиваль пластової творчості «День пластуна 2007», присвячений 95-ій річниці заснування Пласту. З цієї нагоди представники десятків пластових осередків з усієї України зберуться, щоб позмагатися у мистецтві театру, кіно та фотографії. Акцію вже п’ятий рік поспіль підтримує Львівська міська рада.

На Великій сцені Палацу творчості дітей та юнацтва Галичини молодь покаже близько 40 театральних постановок, а у Галереї запропонують виставку більше 150 фоторобіт, що ілюструють пластове життя. Одночасно з тим відбуватиметься показ кінофільмів, зроблених пластунами. У другий день Фестивалю пройдуть змагання серед 96 молодих прихильників кібер-спорту. Кожний день для учасників та гостей Фестивалю завершуватиметься вечіркою.

На відкриття Фестивалю запрошено міського голову Андрія Садового та інших посадовців, а також голову обласної ради Мирослава Сеника та його заступника Левка Захарчишина.

«День пластуна» є акцією, у якій молодь має нагоду проявити мистецькі здібності, творячи разом з однолітками сценарії вистав, композиції фотографій та сюжети фільмів. Цього року Фестиваль виходить за межі суто пластової акції, адже учасниками стали ще дві скаутські організації – «Скіф» із Дніпропетровська та «HPNU» (Польські гарцежі в Україні) зі Львова та Самбора. Також приїдуть пластуни з Києва, Харкова, Дніпропетровська, Одеси, Ужгорода, Тернополя, Івано-Франківська, Луцька та інших міст.

Минулого року у «Дні пластуна» взяло участь понад 700 учасників – таким чином цей Фестиваль є найбільшою пластовою акцією у закритому приміщенні.

Технічну підтримку Фестивалю надали Компанія «МКС» та магазин туристичного спорядження «РОБІНЗОН». Також акцію підтримала Львівська обласна держадміністрація.

*    *    *

З нагоди проведення Фестивалю у п’ятницю, 16 лютого, о 10:30 у Малому сесійному залі Львівської міської ради (пл. Ринок, 1) відбудеться брифінг за участі Голови оргкомітету Фестивалю Олександра Полякова та Голови департаменту гуманітарної політики ЛМР Олексія Побурка.

Акредитація ЗМІ на Фестиваль триває до 20:00 16 лютого 2007 р. за тел. 8 066 7660108.

Початок Фестивалю 17.02 о 10:30, урочисте відкриття – 11:15.

Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка

VisitLviv.net - Свято починається тут!